
calcActive())">
Sony SVP13213CW, SVP13218PW, SVP13229PW akku 4740 mAh
Saatavissa tehtaalta
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVP13213CW
SVP13218PW
SVP13229PW
SVP13218PW
SVP13229PW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS38
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BPS38NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086420 |
| Mitat | 306.18 x 128.67 x 6.25mm |
| Korvaa | VGP-BPS38 / VGP-BPS37 / VGP-BPSE38 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4740mAh / 35.55Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €

Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
64,95 €

Sony VAIO VGP-BPS26 ja VGP-BPL26 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €

Sony VAIO VGP-BPS21 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €

Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €

Sony VAIO VGP-BPS22 ja, VGP-BPL22 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €

Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €

Sony VAIO SVT-11 ja SVT-13 VGP-BPS30 akku 4000 mAh - Hopea
99,95 €
