
calcActive())">
Symbol MC55, MC5574, MC5590 akku 2400mAh
Varastossa
47,95 €
23,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Symbol viivakoodinlukijoiden kanssa:
MC55
MC5574
MC5590
MC55A
MC55A0
MC56
MC65
MC659
MC659B
MC67
MC5574
MC5590
MC55A
MC55A0
MC56
MC65
MC659
MC659B
MC67
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Symbol viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
82-111094-01
BTRY-MC55EAB02
U60493
BTRY-MC55EAB02
U60493
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MC550BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134947 |
| Korvaa | BTRY-MC55EAB02 / 82-111094-01 / U60493 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 80.78 x 66.30 x 8.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
Symbol PDT6100, PDT6110, PDT6140 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €
10,48 €

Intermec 600, 680, 6804 Viivakoodinlukijan Akku
29,95 €

Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €

Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €

Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €

Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €

CipherLab 8001 akku 750mAh
18,95 €

Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
