calcActive())">
Symbol PDT8000, PDT8037, PDT8046 Viivakoodinlukijan Akku
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Symbol viivakoodinlukijoiden kanssa:
PDT8000
PDT8037
PDT8046
PDT8037
PDT8046
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Symbol viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
21-54882-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PDT8000 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025290 |
| Mitat | 60.46 x 36.79 x 20.42mm |
| Korvaa | 21-54882-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €