calcActive())">
ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
P98T
T98
V9s
T98
V9s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
LI3740T42P5HC66050
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZTV980SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082347 |
| Mitat | 126.09 x 59.24 x 4.94mm |
| Korvaa | LI3740T42P5HC66050 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE tablettien akut
Näytä kaikki →
ZTE V11, V11A, V7E Tabletin Akku
27,95 €
ZTE V72, V72a, Velox Tabletin Akku
21,95 €
-50%
ZTE T9, V9, V9 Light Tab Tabletin Akku
22,95 €
11,48 €
ZTE K90U akku 9050mAh
28,95 €
ZTE K88 akku 4600mAh
28,95 €
ZTE K92, Primetime, Primetime LTE-A akku 9050mAh
38,95 €
ZTE tablettien Grand X View 2 / K83 yhteensopiva akku 4400mAh
28,95 €