calcActive())">
ZTE K90U akku 9050mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
K90U
ZPAD 10.1
ZPAD 10.1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3990T44P6HI6A831
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-ZTK900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138839 |
| Korvaa | Li3990T44P6HI6A831 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9050mAh / 34.84Wh |
| Mitat | 205.26 x 117.70 x 3.24mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ZTE tablettien akut
Näytä kaikki →
ZTE V11, V11A, V7E Tabletin Akku
27,95 €
ZTE V72, V72a, Velox Tabletin Akku
21,95 €
-50%
ZTE T9, V9, V9 Light Tab Tabletin Akku
22,95 €
11,48 €
ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
23,95 €
ZTE K88 akku 4600mAh
28,95 €
ZTE K92, Primetime, Primetime LTE-A akku 9050mAh
38,95 €
ZTE tablettien Grand X View 2 / K83 yhteensopiva akku 4400mAh
28,95 €