calcActive())">
ZTE tablettien Grand X View 2 / K83 yhteensopiva akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
ZTE tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Grand X View 2
K83
K83V
Zpad 8
K83
K83V
Zpad 8
Korvattavat ZTE tablettien alkuperäisakut
LI3945T44P8HA69203
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-ZTK830SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175209 |
| Korvaa | LI3945T44P8HA69203 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 104.75 x 95.50 x 2.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ZTE tablettien akut
Näytä kaikki →
ZTE V11, V11A, V7E Tabletin Akku
27,95 €
ZTE V72, V72a, Velox Tabletin Akku
21,95 €
-50%
ZTE T9, V9, V9 Light Tab Tabletin Akku
22,95 €
11,48 €
ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
23,95 €
ZTE K90U akku 9050mAh
28,95 €
ZTE K88 akku 4600mAh
28,95 €
ZTE K92, Primetime, Primetime LTE-A akku 9050mAh
38,95 €