calcActive())">
ZTE K92, Primetime, Primetime LTE-A akku 9050mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
K92
Primetime
Primetime LTE-A
Primetime
Primetime LTE-A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3990T44P6hJ8B035
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ZTK920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138594 |
| Korvaa | Li3990T44P6hJ8B035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9050mAh / 34.84Wh |
| Mitat | 204.82 x 118.15 x 3.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE tablettien akut
Näytä kaikki →
ZTE V11, V11A, V7E Tabletin Akku
27,95 €
ZTE V72, V72a, Velox Tabletin Akku
21,95 €
-50%
ZTE T9, V9, V9 Light Tab Tabletin Akku
22,95 €
11,48 €
ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
23,95 €
ZTE K90U akku 9050mAh
28,95 €
ZTE K88 akku 4600mAh
28,95 €
ZTE tablettien Grand X View 2 / K83 yhteensopiva akku 4400mAh
28,95 €