calcActive())">
ZTE V72, V72a, Velox Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
V72
V72a
Velox
V72a
Velox
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3734T42P5hC66045
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ZTV720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082637 |
| Mitat | 122.73 x 58.15 x 3.60mm |
| Korvaa | Li3734T42P5hC66045 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ZTE tablettien akut
Näytä kaikki →
ZTE V11, V11A, V7E Tabletin Akku
27,95 €
-50%
ZTE T9, V9, V9 Light Tab Tabletin Akku
22,95 €
11,48 €
ZTE P98T, T98, V9s Tabletin Akku
23,95 €
ZTE K90U akku 9050mAh
28,95 €
ZTE K88 akku 4600mAh
28,95 €
ZTE K92, Primetime, Primetime LTE-A akku 9050mAh
38,95 €
ZTE tablettien Grand X View 2 / K83 yhteensopiva akku 4400mAh
28,95 €