calcActive())">
TomTom 1EN5.052.08, Go LIVE 1535, GO LIVE 1535M Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
1EN5.052.08
Go LIVE 1535
GO LIVE 1535M
Go LIVE 1535
GO LIVE 1535M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
P11P17-14-S01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-TM1535SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069287 |
| Mitat | 43.45 x 37.25 x 5.70mm |
| Korvaa | P11P17-14-S01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa TomTom akut
Näytä kaikki →
-11%
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
-11%
TomTom Start 52 / VF6F Navigaattorin Akku
17,95 €
15,95 €
TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
18,95 €
TomTom Urban Rider, akku 2200 mAh
18,95 €
TomTom Start 60 akku 1020 mAh
18,95 €
TomTom XL IQ , akku 1100 mAh
18,95 €
TomTom Star 20, akku 700 mAh
18,95 €
TomTom Go 2435TM akku 1000 mAh
18,95 €