calcActive())">
Verifone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT Maksupäätteen Akku
Saatavissa tehtaalta
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
Nurit 8040
Nurit 8400
Nurit 8400 PCI COMPLIANT
Nurit 8400
Nurit 8400 PCI COMPLIANT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:
84BTWW01D021008006114
H.09.HCT0HP01
H.09.HCT0HP01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-VFT804BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056072 |
| Mitat | 75.40 x 50.30 x 21.70mm |
| Korvaa | 84BTWW01D021008006114 / H.09.HCT0HP01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Maksupäätteiden akut
Näytä kaikki →
Ingenico DB Cox3 akku 1800mAh
28,95 €
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
20,95 €
Ingenico Iwe280, IWL220, iWL220 GPRS akku 3400mAh
24,95 €
Verifone VX670 Akku - 1800 mAh
33,95 €
Verifone MagIC3 Maksupäätteen Akku
20,95 €
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku 2600 mah
21,95 €
Ingenico 730, 770, Arthema Maksupäätteen Akku
23,95 €
-50%
Ingenico EFT930, EFT930-B, EFT930-P Maksupäätteen Akku
19,95 €
9,98 €