calcActive())">
Wella Eclipse Clipper Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
Varastossa
21,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Wella shaverien ja hiustenleikkurien kanssa:
Eclipse Clipper
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Wella shaverien ja hiustenleikkurien alkuperäisakut:
8725-1001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-WXH87XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099093 |
| Mitat | 65.81 x 20.60 x 18.40mm |
| Korvaa | 8725-1001 / 93151-101 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hiustenleikkurien ja shaverien akut
Näytä kaikki →
-13%
Moser 1852-7531 akku 2000mAh
15,95 €
13,95 €
-13%
Moser ChroMini 1591, ChroMini 1591B, ChroMini 1591Q akku 1200mAh
15,95 €
13,95 €
Wella Xpert HS70 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
-13%
Braun leikkuukoneen 720 / 730 yhteensopiva akku 1900mAh
14,95 €
12,95 €
Remington F-4790, F-5790, F-7790 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
-12%
Moser 1871 / 1872 / 1871-7590 akku 2000mAh
16,95 €
14,95 €
-50%
Philips HP1304, HP1308, HP1310 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
18,95 €
9,48 €
Wahl leikkuukoneen Detailer Cordless Trimmer yhteensopiva akku 1500mAh
17,95 €