calcActive())">
Worx ruohonleikkurin EG755 / EG161.9 yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
267,95 €
Worx ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EG755
EG161.9
ENVIRO EG361.9 60V
ENVIRO Brushless 60V
EG560.9
EG758
WD561E
EG261.9
WD368E
EG361.9
EG161.9
ENVIRO EG361.9 60V
ENVIRO Brushless 60V
EG560.9
EG758
WD561E
EG261.9
WD368E
EG361.9
Korvattavat Worx ruohonleikkurin alkuperäisakut
WA3038
EP3630
EP3620
EP3640
EP3630
EP3620
EP3640
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Worx ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-WEG361PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 60 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209164 |
| Korvaa | KA3000 / KA3008 / KA3002 / KA3018 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 300Wh |
| Mitat | 190.10 x 126.40 x 126.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €