calcActive())">
Worx ruohonleikkurin Landroid S 390m2 / Landroid S Basic yhteensopiva akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
42,95 €
Worx ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Landroid S 390m2
Landroid S Basic
Landroid S300
Landroid S300 2018
Landroid S300i
Landroid S450i
Landroid S450i 2018
Landroid S500i
Landroid S500i 2018
Landroid S700i
Landroid S700i 2018
WR090S
WR091S
WR092S
WR093S
WR094S
WR095S
WR096S
WR100SI
WR101SI
WR101SI.1
WR102SI
WR102SI.1
WR103SI
WR104SI
WR104SI.1
WR105SI
WR105SI.1
WR106SI
WR106SI.1
WR110MI
WR110MI.1
WR115MI
Landroid S Basic
Landroid S300
Landroid S300 2018
Landroid S300i
Landroid S450i
Landroid S450i 2018
Landroid S500i
Landroid S500i 2018
Landroid S700i
Landroid S700i 2018
WR090S
WR091S
WR092S
WR093S
WR094S
WR095S
WR096S
WR100SI
WR101SI
WR101SI.1
WR102SI
WR102SI.1
WR103SI
WR104SI
WR104SI.1
WR105SI
WR105SI.1
WR106SI
WR106SI.1
WR110MI
WR110MI.1
WR115MI
Korvattavat Worx ruohonleikkurin alkuperäisakut
50032492
50032774
WA3230
WA3231
50032774
WA3230
WA3231
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Worx ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-WRS300PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 20 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217336 |
| Korvaa | WA3230 / 50032492 / WA3231 / 50032774 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 68Wh |
| Mitat | 95.00 x 68.50 x 24.70mm |
| Jännite | 20 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Ruohonleikkureiden akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
-19%
Robomow RC, TC, MC ruohonleikkurin akku 3000mAh
189,95 €
152,95 €
-19%
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 työkoneen akku 5200mAh
72,95 €
58,95 €
-19%
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
99,95 €
80,95 €
-7%
Gardena 124562, Mahroboter R40Li, Mahroboter R45Li akku 1500mAh
53,95 €
49,95 €
Husqvarna Automover 260ACX, Automower 210C, Automower 210C 2007 akku 3000mAh
63,95 €
Bosch Indego 1000, Indego 10C, Indego 1100 Connect akku 3000mAh
115,95 €
Husqvarna AM430X, AM440, AM550 akku 6800mAh
119,95 €