calcActive())">
Xiaomi M1803E7SC, M1803E7SG, M1803E7SH akku 3900mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi matkapuhelimien kanssa:
M1803E7SC
M1803E7SG
M1803E7SH
MEC7S
MEG7S
MZB6079IN
Redmi Note 5
Redmi Note 5 Premium Edition
Redmi Note 5 Premium Edition D
Redmi Note 5 Premium Edition D
Redmi Note 5 Premium Edition G
Redmi Note 5 Premium Edition G
Redmi Note 5 Pro
Redmi Note 5 Pro Standard Edit
Redmi Note 5 Pro Standard Edit
Redmi Note 5 Standard Edition
Redmi Note 5 Standard Edition
Whyred
M1803E7SG
M1803E7SH
MEC7S
MEG7S
MZB6079IN
Redmi Note 5
Redmi Note 5 Premium Edition
Redmi Note 5 Premium Edition D
Redmi Note 5 Premium Edition D
Redmi Note 5 Premium Edition G
Redmi Note 5 Premium Edition G
Redmi Note 5 Pro
Redmi Note 5 Pro Standard Edit
Redmi Note 5 Pro Standard Edit
Redmi Note 5 Standard Edition
Redmi Note 5 Standard Edition
Whyred
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi matkapuhelimien alkuperäisakut:
BN45
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MUM560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138136 |
| Korvaa | BN45 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 84.94 x 63.90 x 3.92mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi akut
Näytä kaikki →
Xiaomi Mi 11i 5G / BM4Y akku 4400mAh
24,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Redmi puhelimen Note 10 Pro yhteensopiva akku 4900mAh
23,95 €
Xiaomi MEE7, MEG7, Mi Max akku 3900mAh
25,95 €
Xiaomi Note 2 akku 3020 mAh
18,95 €
Xiaomi M1902F1A, M1902F1G, M1902F1T akku 3200mAh
20,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €