calcActive())">
Xiaomi Mi 4c, Mi 4c Dual SIM akku 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi puhelinten kanssa:
Mi 4c
Mi 4c Dual SIM
Mi 4c Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi puhelin alkuperäisakut:
BM35
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MUM350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109747 |
| Korvaa | BM35 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 68.90 x 59.57 x 4.45 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi akut
Näytä kaikki →
Xiaomi Mi 11i 5G / BM4Y akku 4400mAh
24,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Redmi puhelimen Note 10 Pro yhteensopiva akku 4900mAh
23,95 €
Xiaomi MEE7, MEG7, Mi Max akku 3900mAh
25,95 €
Xiaomi Note 2 akku 3020 mAh
18,95 €
Xiaomi M1902F1A, M1902F1G, M1902F1T akku 3200mAh
20,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €