calcActive())">
Xiaomi Mi Pad 4 Plus akku 8400mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi tablettien kanssa:
Mi Pad 4 Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi tablettien alkuperäisakut:
BN80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-MUP410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147459 |
| Korvaa | BN80 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8400mAh / 31.92Wh |
| Mitat | 154.40 x 117.00 x 2.90mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi tablettien akut
Näytä kaikki →
-50%
Xiaomi Mi Pad 2 akku 6000 mAh
38,95 €
19,48 €
Xiaomi Clover, M1806D9E, M1806D9W akku 5800mAh
29,95 €
Xiaomi A0101, A0101 16GB, A0101 64GB akku 6500mAh
38,95 €
Xiaomi tabletin Pad 6S Pro 12.4 yhteensopiva akku 4900mAh
29,95 €
Xiaomi tablettien Air 12.5 / R10B01W yhteensopiva akku 4800mAh
48,95 €
Xiaomi tablettien 21051182G / Mi Pad 5 yhteensopiva akku 4200mAh
33,95 €
Xiaomi tablettien Mi Pad 5 Pro / MI Pad 5 Pro 5G yhteensopiva akku 4200mAh
33,95 €
Redmi tabletin Pad Pro yhteensopiva akku 4900mAh
30,95 €