calcActive())">
Xiaomi tablettien Air 12.5 / R10B01W yhteensopiva akku 4800mAh
Saatavissa tehtaalta
48,95 €
Xiaomi tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Air 12.5
R10B01W
R10B01W
Korvattavat Xiaomi tablettien alkuperäisakut
161201-01
161201-AA
161201-AQ
161201-AA
161201-AQ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-MUP125SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154129 |
| Korvaa | 161201-01 / 161201-AA / 161201-AQ / R10B01W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 253.94 x 126.58 x 5.92mm |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi tablettien akut
Näytä kaikki →
-50%
Xiaomi Mi Pad 2 akku 6000 mAh
38,95 €
19,48 €
Xiaomi Mi Pad 4 Plus akku 8400mAh
33,95 €
Xiaomi Clover, M1806D9E, M1806D9W akku 5800mAh
29,95 €
Xiaomi A0101, A0101 16GB, A0101 64GB akku 6500mAh
38,95 €
Xiaomi tabletin Pad 6S Pro 12.4 yhteensopiva akku 4900mAh
29,95 €
Xiaomi tablettien 21051182G / Mi Pad 5 yhteensopiva akku 4200mAh
33,95 €
Xiaomi tablettien Mi Pad 5 Pro / MI Pad 5 Pro 5G yhteensopiva akku 4200mAh
33,95 €
Redmi tabletin Pad Pro yhteensopiva akku 4900mAh
30,95 €