calcActive())">
Xiaomi PDA-laitteiden M1 / MI-ONE yhteensopiva akku 1600mA
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Xiaomi PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M1
MI-ONE
MI-ONE Plus
MI-ONE
MI-ONE Plus
Korvattavat Xiaomi PDA-laitteiden alkuperäisakut
29-11940-000-00
BM10
BM10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-MUM001SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049746 |
| Korvaa | BM10 / 29-11940-000-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 63.78 x 40.94 x 6.03mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ASUS akut
Näytä kaikki →
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €
ASUS MyPal A686, Mypal A696, Mypal A626 akku 1300 mAh
19,95 €
-50%
ASUS Mypal A630, Mypal A632, Mypal A632N, Mypal A635, Mypal A636, Mypal A636N, Mypal A639 akku 1350 mAh
19,95 €
9,98 €
Asus M530, M530w, M536, ]530E, Aries akku 1300 mAh
19,95 €
Asus M530, M530w, Aries tehoakku erillisellä takakannella 2200 mAh
31,95 €
Asus P320, P850, P835, Galaxy Mini, Galaxy 7 akku 1100 mAh
34,95 €
Asus P552w, P552v akku 1100 mAh
24,95 €
Asus P552w tehoakku erillisellä takakannella 2200 mAh
34,95 €