calcActive())">
Xiaomi puhelimen 2409BRN2CA / 2409BRN2CC yhteensopiva akku 4750mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Xiaomi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2409BRN2CA
2409BRN2CC
2409BRN2CG
2409BRN2CL
A3 Pro 4G
Redmi 14C
2409BRN2CC
2409BRN2CG
2409BRN2CL
A3 Pro 4G
Redmi 14C
Korvattavat Xiaomi puhelimen alkuperäisakut
BN5X
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-XMR140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,84 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212508 |
| Korvaa | BN5X |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.24Wh |
| Mitat | 97.20 x 65.80 x 4.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi akut
Näytä kaikki →
Xiaomi Mi 11i 5G / BM4Y akku 4400mAh
24,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Redmi puhelimen Note 10 Pro yhteensopiva akku 4900mAh
23,95 €
Xiaomi MEE7, MEG7, Mi Max akku 3900mAh
25,95 €
Xiaomi Note 2 akku 3020 mAh
18,95 €
Xiaomi M1902F1A, M1902F1G, M1902F1T akku 3200mAh
20,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €