calcActive())">
ZenFone 6 tarvikeakku 4600 mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
| SKU | CS-AUZ630SL |
|---|---|
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156543 |
| Korvaa | C11P1806 / 1ICP5/65/87 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.71Wh |
| Mitat | 87.18 x 64.50 x 4.64mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Akkukauppa
Näytä kaikki →
-36%
Macbook Air 13" 2013 2014 2015 2017 A1496 akku 7150 mAh
79,95 €
50,95 €
-29%
MacBook Pro 13 Retina 2015 Malli A1502 / A1582 akku 6500 mAh
79,95 €
56,95 €
-34%
MacBook Pro 15 Retina Late 2013 ja Mid-2014 A1398 - A1494 akku 8400 mAh
89,95 €
58,95 €
-32%
MacBook Pro 15 Retina 2015 Malli A1398 - A1618 akku 8700 mAh
99,95 €
67,95 €
-44%
Apple Macbook Air 13-tuumaa 2011 2012 A1405 akku 6700 mAh musta
69,95 €
38,95 €
-12%
Yleislaturi kameroille, puhelimille ja muille litium-akuille.
16,95 €
14,95 €
-17%
Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
89,95 €
74,95 €
-14%
MacBook Pro 13 Retina Core i5 / Core i7 2013 malli A1502 akku 6300 mAh musta
89,95 €
76,95 €