calcActive())">
ZTE Authentic, EUFI890, MF63 Hotspot mokkulan Akku
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE mokkuloiden kanssa:
Authentic
EUFI890
MF63
EUFI890
MF63
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE mokkuloiden alkuperäisakut:
Li3717T42P3h654458
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ZTJ890XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075837 |
| Mitat | 64.83 x 43.97 x 5.50mm |
| Korvaa | Li3717T42P3h654458 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mokkuloiden akut
Näytä kaikki →
Huawei E5577 Hotspot mokkulan Akku 2300mAh
22,95 €
-13%
Huawei E5372T, E5775, E5377T, GL06P Hotspot mokkulan Akku
23,95 €
20,95 €
Huawei E5573, E5573S, E5573s-32 Hotspot mokkulan Akku
18,95 €
Netgear MR1100 akku 5000mAh
26,95 €
-15%
ZTE MU500 / MU501 akku 4000mAh
19,95 €
16,95 €
Sierra Wireless Aircard 760s, Aircard 762s, Wi-Fi 4G FC80 Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
ZTE MF96, MF96U, SRQ-Z289L Hotspot mokkulan Akku 3000mAh
20,95 €
Netgear AirCard 790 / 810 Hotspot mokkulan Akku 2400 mAh
22,95 €