calcActive())">
ZTE AXON A2015, Axon Lux, Axon Pro akku 3000 mAh
Varastossa
19,95 €
9,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
AXON A2015
Axon Lux
Axon Pro
Axon Lux
Axon Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3830T43P6h775556
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZTA015SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114628 |
| Korvaa | Li3830T43P6h775556 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 76.95 x 53.95 x 5.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
-50%
ZTE 230 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Axon 7 akku 3100 mAh
19,95 €
-58%
ZTE N909 Akku 1600 mAh
18,95 €
7,95 €
ZTE Blade A452, Q519, Q519C, Q519E akku 4000 mAh
19,95 €
ZTE Blade 3 Akku 1600 mAh
18,95 €
-50%
ZTE U956 Akku 2500 mAh
26,95 €
13,48 €