
calcActive())">
ZTE Blade D6 Akku 2200 mAh
Varastossa
17,95 €
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade D6
Blade D6 Dual SIM
D6 Dual SIM TD-LTE
Blade D6 Dual SIM
D6 Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
LI3822T43P3h716042
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZTD600XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128809 |
| Korvaa | LI3822T43P3h716042 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 71.33 x 60.00 x 4.34mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €

ZTE 230 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €

ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €

ZTE Axon 7 akku 3100 mAh
19,95 €

ZTE N909 Akku 1600 mAh
18,95 €
7,95 €

ZTE Blade A452, Q519, Q519C, Q519E akku 4000 mAh
19,95 €

ZTE Blade 3 Akku 1600 mAh
18,95 €

ZTE U956 Akku 2500 mAh
26,95 €
13,48 €
