calcActive())">
ZTE C150 Akku 1100 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE C150
C200
C220
C230
C600
C610
C620
GC01
E150
M60
C200
C220
C230
C600
C610
C620
GC01
E150
M60
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3708T42P3h593662
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTC150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044727 |
| Korvaa | Li3708T42P3h593662 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 60.54 x 35.82 x 6.13mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
19,95 €
ZTE Blade V8 akku 2700mAh
22,95 €
-50%
ZTE U793 Akku 1000 mAh
15,95 €
7,98 €
ZTE N983 Akku 2050 mAh
18,95 €
ZTE C88 Akku 800 mAh
15,95 €
ZTE X850 Akku 800 mAh
15,95 €