calcActive())">
ZTE Nubia Z7 Max, Nubia Z7 Max Dual SIM, NX505J akku 3100 mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Nubia Z7 Max
Nubia Z7 Max Dual SIM
NX505J
Nubia Z7 Max Dual SIM
NX505J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3803T43P3hB34243
Li3830T43P3hB34243i
Li3830T43P3hB34243i
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZNX505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095446 |
| Korvaa | Li3830T43P3hB34243i / Li3803T43P3hB34243 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 113.10 x 41.24 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
19,95 €
ZTE Blade V8 akku 2700mAh
22,95 €
-50%
ZTE U793 Akku 1000 mAh
15,95 €
7,98 €
ZTE N983 Akku 2050 mAh
18,95 €
ZTE C88 Akku 800 mAh
15,95 €
ZTE X850 Akku 800 mAh
15,95 €