calcActive())">
Apple iPad Mini 6 yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Apple iPadin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2567
A2568
A2569
iPad Mini 6
A2568
A2569
iPad Mini 6
Korvattavat Apple iPadin alkuperäisakut
A2522
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple iPadin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
| SKU | CS-IPA522SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181781 |
| Korvaa | A2522 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 19Wh |
| Mitat | 132.00 x 81.20 x 3.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Apple iPad akut
Näytä kaikki →
-37%
Apple iPad Air / iPad 5 (2017) / iPad 6 (2018) akku 8820mAh
34,95 €
21,95 €
-33%
Apple iPad Air 2 / iPad 6 akku 7300 mAh
38,95 €
25,95 €
-18%
Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
33,95 €
27,95 €
-7%
Apple iPAD, iPAD A1219, iPAD A1315 Tabletin Akku
26,95 €
24,95 €
-17%
Apple iPad Air 4 akku 7500 mAh
59,95 €
49,95 €
-21%
Apple iPad 3 / 4 akku 11500 mAh
38,95 €
30,95 €
-15%
Apple iPad Pro 10.5" 2017 Akku 8130mAh
38,95 €
32,95 €
-11%
Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
43,95 €
38,95 €