calcActive())">
Apple iPad Pro 11 2024 yhteensopiva akku 8150mAh
Saatavissa tehtaalta
111,95 €
Apple tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2836
A2837
A3006
iPad Pro 11 2024
A2837
A3006
iPad Pro 11 2024
Korvattavat Apple tabletin alkuperäisakut
0098S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-IPA836SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.84V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222576 |
| Korvaa | 0098S |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 31.3Wh |
| Mitat | 188.50 x 137.40 x 3.10mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Apple iPad akut
Näytä kaikki →
-37%
Apple iPad Air / iPad 5 (2017) / iPad 6 (2018) akku 8820mAh
34,95 €
21,95 €
-33%
Apple iPad Air 2 / iPad 6 akku 7300 mAh
38,95 €
25,95 €
-18%
Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
33,95 €
27,95 €
-7%
Apple iPAD, iPAD A1219, iPAD A1315 Tabletin Akku
26,95 €
24,95 €
-17%
Apple iPad Air 4 akku 7500 mAh
59,95 €
49,95 €
-21%
Apple iPad 3 / 4 akku 11500 mAh
38,95 €
30,95 €
-15%
Apple iPad Pro 10.5" 2017 Akku 8130mAh
38,95 €
32,95 €
-11%
Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
43,95 €
38,95 €