calcActive())">
Apple näppäimistön tai hiiren Magic Keyboard / Magic Trackpad 2 Keyboard control yhteensopiva akku 690mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Apple näppäimistön tai hiiren yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Magic Keyboard
Magic Trackpad 2 Keyboard control
MLA22B/A
Magic Keyboard 2 Wireless
A1644
A1843
Magic Trackpad 2 Keyboard control
MLA22B/A
Magic Keyboard 2 Wireless
A1644
A1843
Magic Trackpad 2 Keyboard control
MLA22B/A
Magic Keyboard 2 Wireless
A1644
A1843
Magic Trackpad 2 Keyboard control
MLA22B/A
Magic Keyboard 2 Wireless
A1644
A1843
Korvattavat Apple näppäimistön tai hiiren alkuperäisakut
210000004542
A1645
A1645
A1645
A1645
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple näppäimistön tai hiiren -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-AM1645SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,76 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128195276 |
| Korvaa | 210000004542 / A1645 / A1645 |
| Kapasiteetti (mAh) | 690mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 121.40 x 29.50 x 2.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Näppäimistöjen ja hiirien akut
Näytä kaikki →
-13%
Logitech 910-004362, 910-004374, M-RO052 akku 450mAh / 1.67Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech G Pro / G502 langattoman hiiren akku
17,95 €
-13%
Logitech G403, G703, G900 akku 1000mAh / 3.70Wh
14,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-18%
Logitech Craft Y-R0064 Näppäimistön Akku 1200mAh
16,95 €
13,95 €
-16%
Logitech diNovo Edge, DiNovo Mini, Y-RAY81 Näppäimistön Akku
18,95 €
15,95 €
-7%
Logitech G930, Gaming Headset G930, Headset G930 akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-11%
Logitech 533-000069 / AHB521630 akku
17,95 €
15,95 €