calcActive())">
ARRIS ARCT02220C, TG852, TG852G akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ARRIS kaapelimodeemien kanssa:
ARCT02220C
TG852
TG852G
TG862
TG862G
TM02AC1G6
TM502G
TM602
TM602G
TM602G/115
TM702
TM702G
TM722
TM722G
TM822
TM822G
WTM552
WTM552G
WTM652
WTM652G
TG852
TG852G
TG862
TG862G
TM02AC1G6
TM502G
TM602
TM602G
TM602G/115
TM702
TM702G
TM722
TM722G
TM822
TM822G
WTM552
WTM552G
WTM652
WTM652G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ARRIS kaapelimodeemien alkuperäisakut:
49100160JAP
ARCT00777M
BPB022S
BPB024
BPB024H
BPB026S
ARCT00777M
BPB022S
BPB024
BPB024H
BPB026S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ART022RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052302 |
| Korvaa | BPB022S / 49100160JAP / ARCT00777M / BPB026S / BPB024 / BPB024H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 80.13 x 47.50 x 30.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kaapelimodeemien akut
Näytä kaikki →
ARRIS MG5000 SVG2482AC akku 4400mAh
52,95 €
ARRIS MG5000, MG5220 akku 6800mAh
54,95 €
ARRIS ARCT01393, ARCT02220C, TG852 akku 2600mAh
34,95 €
ARRIS ARCT02220C, TG852, TG852G akku 3400mAh
37,95 €
ARRIS MG5000, MG5220, SVG2482AC akku 6800mAh
58,95 €
ARRIS MG5000, MG5220, SVG2482AC akku 4400mAh
48,95 €
CISCO 4025494, Pegatron PB021, Scientific Atlanta akku 3000mAh
38,95 €
CISCO DPQ3212 akku 3400mAh
62,95 €