calcActive())">
CISCO DPQ3212 akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
62,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kaapelimodeemien kanssa:
CISCO:
DPQ3212DPQ3925
UBEE:
U10C017U10C022)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kaapelimodeemien alkuperäisakut:
CISCO:
4033435FLK644A
PB013
SMPCM1
UBEE:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
| SKU | CS-CPB013RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130697 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 36.72Wh |
| Mitat | 83.28 x 61.00 x 21.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kaapelimodeemien akut
Näytä kaikki →
ARRIS MG5000 SVG2482AC akku 4400mAh
52,95 €
ARRIS ARCT02220C, TG852, TG852G akku 2200mAh
33,95 €
ARRIS MG5000, MG5220 akku 6800mAh
54,95 €
ARRIS ARCT01393, ARCT02220C, TG852 akku 2600mAh
34,95 €
ARRIS ARCT02220C, TG852, TG852G akku 3400mAh
37,95 €
ARRIS MG5000, MG5220, SVG2482AC akku 6800mAh
58,95 €
ARRIS MG5000, MG5220, SVG2482AC akku 4400mAh
48,95 €
CISCO 4025494, Pegatron PB021, Scientific Atlanta akku 3000mAh
38,95 €