calcActive())">
ARRIS MG5000, MG5220 akku 6800mAh
Saatavissa tehtaalta
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ARRIS kaapelimodeemien kanssa:
MG5000
MG5220
SVG2482AC
TG1662
TG1672
TG1672 TG1662
TG16x2G
TG8
TG852
TG852G
TG862
TG862G
TM1602G
TM5
TM502G
TM502H
TM504G
TM504H
TM5x2G
TM6
TM602G
TM602H
TM604G
TM608G
TM6x2G
TM7
TM702G
TM722G
TM7x2G
TM8
TM802
TM802G
TM804G
TM822G
Touchstone eMTA
Touchstone TG1662
Touchstone TG1672
Touchstone TG852G
Touchstone TG862G
Touchstone TM5
Touchstone TM6
Touchstone TM7
Touchstone TM8
WBM760A
WTM552
WTM552G
WTM652G
MG5220
SVG2482AC
TG1662
TG1672
TG1672 TG1662
TG16x2G
TG8
TG852
TG852G
TG862
TG862G
TM1602G
TM5
TM502G
TM502H
TM504G
TM504H
TM5x2G
TM6
TM602G
TM602H
TM604G
TM608G
TM6x2G
TM7
TM702G
TM722G
TM7x2G
TM8
TM802
TM802G
TM804G
TM822G
Touchstone eMTA
Touchstone TG1662
Touchstone TG1672
Touchstone TG852G
Touchstone TG862G
Touchstone TM5
Touchstone TM6
Touchstone TM7
Touchstone TM8
WBM760A
WTM552
WTM552G
WTM652G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ARRIS kaapelimodeemien alkuperäisakut:
ARCT00830
ARCT00830N
BPB044H
BPB044S
ARCT00830N
BPB044H
BPB044S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kaapelimodeemien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ART044RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129110 |
| Korvaa | BPB044S / ARCT00830N / ARCT00830 / BPB044H |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 144.60 x 46.65 x 30.76mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kaapelimodeemien akut
Näytä kaikki →
ARRIS MG5000 SVG2482AC akku 4400mAh
52,95 €
ARRIS ARCT02220C, TG852, TG852G akku 2200mAh
33,95 €
ARRIS ARCT01393, ARCT02220C, TG852 akku 2600mAh
34,95 €
ARRIS ARCT02220C, TG852, TG852G akku 3400mAh
37,95 €
ARRIS MG5000, MG5220, SVG2482AC akku 6800mAh
58,95 €
ARRIS MG5000, MG5220, SVG2482AC akku 4400mAh
48,95 €
CISCO 4025494, Pegatron PB021, Scientific Atlanta akku 3000mAh
38,95 €
CISCO DPQ3212 akku 3400mAh
62,95 €