calcActive())">
Asus AST21, ME181C, ME581CL akku 3500mAh
Saatavissa tehtaalta
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
AST21
ME181C
ME581CL
Memo Pad 8
MeMO Pad 8 ME181A
MeMO Pad 8 ME181C
MeMO Pad 8 ME181CX
MeMO Pad 8 ME581CL
ME181C
ME581CL
Memo Pad 8
MeMO Pad 8 ME181A
MeMO Pad 8 ME181C
MeMO Pad 8 ME181CX
MeMO Pad 8 ME581CL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1330
C11PN3H
C11Pn93
C11PN3H
C11Pn93
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-AUM581SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128118015 |
| Korvaa | C11P1330 / C11PN3H / C11Pn93 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Mitat | 99.72 x 99.00 x 3.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Asus tablettien akut
Näytä kaikki →
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €
-12%
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €
Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
43,95 €
-50%
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
53,95 €
26,98 €
-56%
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
24,95 €
10,95 €
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
33,95 €
-9%
Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
22,95 €
20,95 €
Asus Eee Pad B121, Eee Pad Slate, Eee Pad Slate EP121 Tabletin Akku
59,95 €