calcActive())">
Asus AST21, ME181C, ME581CL Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
37,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
AST21
ME181C
ME581CL
ME181C
ME581CL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1329
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUM181SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110224 |
| Mitat | 101.00 x 98.10 x 2.80 mm |
| Korvaa | C11P1329 / 0B200-01020000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus tablettien akut
Näytä kaikki →
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €
-12%
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €
Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
43,95 €
-50%
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
53,95 €
26,98 €
-56%
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
24,95 €
10,95 €
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
33,95 €
-9%
Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
22,95 €
20,95 €
Asus Eee Pad B121, Eee Pad Slate, Eee Pad Slate EP121 Tabletin Akku
59,95 €