calcActive())">
Asus Eee PC 1015,Eee PC 1015p, 4400 mAh Black
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Yhteensopiva mm.
Asus Eee PC 1015, Eee PC 1015PDG, Eee PC 1015PED, Eee PC 1015PEM, Eee PC 1015PX, Eee PC 1016P, Eee PC 1016PEB, Eee PC 1016PG, Eee PC 1215, Eee PC 1215n pu17, Eee PC 1215PED, Eee PC 1215PW, EPC 1015P, EPC 1016, PC 1015PE, Eee PC 1015B, Eee PC 1015PE, Eee PC 1015PED N455, Eee PC 1015PN, Eee PC 1015T, Eee PC 1016P D743, Eee PC 1016PED, Eee PC 1016PN, Eee PC 1215B, Eee PC 1215P, Eee PC 1215PEM, Eee PC 1215T, EPC 1015PED, EPC 1016P, Eee PC 1015PD, Eee PC 1015PEB, Eee PC 1015PEG, Eee PC 1015PW, Eee PC 1016, Eee PC 1016PE, Eee PC 1016PEM, Eee PC 1016PT, Eee PC 1215N, Eee PC 1215PE, Eee PC 1215PN, EPC 1015, EPC 1015PED N455, EPC 1215
Edullinen ja laadukas Asus Eee PC 1015 ,Eee PC 1015PDG ,Eee PC 1015PED yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian. Laadukas tarvikea…
| SKU | CS-AU1015NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042297 |
| Mitat | 202.00 x 48.80 x 20.40mm |
| Korvaa | A31-1015 / AL31-1015 / A32-1015 / PL32-1015 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €