calcActive())">
Asus Eee PC 703, Eee PC 900 Eee PC 900HD, Eee PC 701SD, Eee PC 701SDX akku 8800 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC 703
Eee PC 900a
Eee PC 900HA
Eee PC 900HD
Eee PC 900-BK010X
Eee PC 900-BK041
Eee PC 900-W017
Eee PC 900-W012X
Eee PC 900-W072X
Eee PC 900-W047
Eee PC 900-BK039X
Eee PC 900-BK028
Eee PC 701SD
Eee PC 701SDX
Eee PC 900a
Eee PC 900HA
Eee PC 900HD
Eee PC 900-BK010X
Eee PC 900-BK041
Eee PC 900-W017
Eee PC 900-W012X
Eee PC 900-W072X
Eee PC 900-W047
Eee PC 900-BK039X
Eee PC 900-BK028
Eee PC 701SD
Eee PC 701SDX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
AL22-703
SL22-900A
SL22-703
SL22-900A
SL22-703
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUA7DT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025948 |
| Mitat | 138.90 x 57.80 x 46.80mm |
| Korvaa | AL22-703 / SL22-900A / SL22-703 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €