
calcActive())">
Asus Fonepad 7, Me372CG, Padfone 7 Tabletin Akku
Varastossa
23,95 €
11,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Fonepad 7
Me372CG
Padfone 7
Me372CG
Padfone 7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1310
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUP372SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109242 |
| Mitat | 93.90 x 90.10 x 3.50 mm |
| Korvaa | C11P1310 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Asus tablettien akut
Näytä kaikki →
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €

Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €

Asus ZenPad 10 Z300CNL akku 4650 mAh
28,95 €
23,95 €

Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
33,95 €

Asus ZenPad 7.0 Z370C akku 3250mAh
31,95 €

Asus ZenPad 8.0 Z380C akku 3900 mAh
23,95 €
11,98 €

Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
43,95 €

Asus T100, T100T, T100TA Tabletin Akku
42,95 €
