
calcActive())">
Asus G75 A42-G75 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
G75
G75 3D
G75V
G75V 3D
G75VM
G75VM 3D
G75VW
G75VW 3D
G75VX
G75VX 3D
G75 3D
G75V
G75V 3D
G75VM
G75VM 3D
G75VW
G75VW 3D
G75VX
G75VX 3D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-G75
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUG75NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072966 |
| Mitat | 151.29 x 69.14 x 39.51mm |
| Korvaa | A42-G75 / 0B110-00070000 / 90-N2V1B1000Y |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €

Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €

Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €

Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €

Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €

Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €

Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €

Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
