calcActive())">
Asus G750 Akku 4800 mAh
Varastossa
59,95 €
Käy malleihin ASUS
- G750
- G750J
- G750JH
- G750JM
- G750JS
- G750JW
- G750JX
- G750JZ
- ROG G750
- ROG G750J
- ROG G750JH
- ROG G750JM
- ROG G750JS
- ROG G750JW
- ROG G750JX
- ROG G750JZ
Korvaa akun koodilla:
- A42-G750
Tarvikeakku asus mm. Asus G750 kannettavaan.
| SKU | CS-AUG750NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135913 |
| Mitat | 139.45 x 70.24 x 39.50mm |
| Korvaa | A42-G750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 71.04Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €