calcActive())">
Asus M50, M51, M70, X55S, G50, L50, X55, M51E, X55, X57VN, G50VT akku 6600 mAh Musta
Varastossa
69,95 €
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
M50
M51
M50S
M50Q
M70
X55S
G50
L50
X55
M50V
M50Sa
M50Sr
M50Sv
M51E
M51Kr
M51Se
M51Sn
M51Sr
M51Va
M51Vr
M70Sa
M70Sr
X55Sa
X55Sr
X55Sv
X57VN
G50VT
X64
X64J
X64JA
X64JQ
X64JQ-JX019V
X64JV
X64V
X64VG
M51
M50S
M50Q
M70
X55S
G50
L50
X55
M50V
M50Sa
M50Sr
M50Sv
M51E
M51Kr
M51Se
M51Sn
M51Sr
M51Va
M51Vr
M70Sa
M70Sr
X55Sa
X55Sr
X55Sv
X57VN
G50VT
X64
X64J
X64JA
X64JQ
X64JQ-JX019V
X64JV
X64V
X64VG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-M50
A33-M50
15G10N373800
90-NED1B2100Y
A33-M50
15G10N373800
90-NED1B2100Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUM50HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034964 |
| Mitat | 203.40 x 65.50 x 20.55mm |
| Korvaa | A32-M50 / A33-M50 / 15G10N373800 / 90-NED1B2100Y / A32-N61 / A32-X64 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €