calcActive())">
Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME301T-A1
MeMO Pad ME301T
MeMO Pad ME301T 16GB
MeMO Pad ME301T
MeMO Pad ME301T 16GB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11-ME301T
C11-TF400CD
C21-TF400CD
C11-TF400CD
C21-TF400CD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AME370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072355 |
| Mitat | 163.00 x 82.00 x 3.30mm |
| Korvaa | C11-TF400CD / C21-TF400CD / C11-ME301T |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus tablettien akut
Näytä kaikki →
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €
-12%
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €
Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
43,95 €
-50%
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
53,95 €
26,98 €
-56%
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
24,95 €
10,95 €
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
33,95 €
-9%
Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
22,95 €
20,95 €
Asus Eee Pad Transformer TF101, Eee Pad Transformer TF101 Mobi, Eee Pad Transformer TF101 pref Tabletin Akku
45,95 €