
calcActive())">
Asus N50, N50A, N50E akku 7200mAh
Saatavissa tehtaalta
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N50
N50A
N50E
N50F
N50T
N50TA
N50TP
N50TR
N50V
N50VA
N50VC
N50VF
N50VG
N50VM
N50VN
N51
N51A
N51S
N51T
N51TE
N51TP
N51V
N51VF
N51VG
N51VN
N50A
N50E
N50F
N50T
N50TA
N50TP
N50TR
N50V
N50VA
N50VC
N50VF
N50VG
N50VM
N50VN
N51
N51A
N51S
N51T
N51TE
N51TP
N51V
N51VF
N51VG
N51VN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
90-NQY1B1000Y
90-NQY1B2000Y
A32-N50
A33-N50
90-NQY1B2000Y
A32-N50
A33-N50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-AUN50HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136101 |
| Korvaa | A32-N50 / A33-N50 / 90-NQY1B1000Y / 90-NQY1B2000Y |
| Kapasiteetti (mAh) | 7200mAh / 79.92Wh |
| Mitat | 204.30 x 55.94 x 37.14mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €

Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €

Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €

Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €

Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €

Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €

Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €

Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
