
calcActive())">
Asus U1E, U3S, U1F, U3, U1, U3Sg, N10E, N10J, N10Jc akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U1E
U3S
U1F
U3
U1
U3Sg
N10E
N10J
N10Jc
N10Jh
N10Jb
U2E
U2
N10JC-A1
N10E-A1
N10J-A2
N10J-A1
Eee PC 1004
Eee PC 1004DN
U3S
U1F
U3
U1
U3Sg
N10E
N10J
N10Jc
N10Jh
N10Jb
U2E
U2
N10JC-A1
N10E-A1
N10J-A2
N10J-A1
Eee PC 1004
Eee PC 1004DN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-U1
A31-U1
90-NQF1B1000T
90-NLV1B2000T
90-NLV1B1000T
70-NLV1B2000M
90-NQF1B2000T
70-NLV1B2000M
NBP6A138
A31-U1
90-NQF1B1000T
90-NLV1B2000T
90-NLV1B1000T
70-NLV1B2000M
90-NQF1B2000T
70-NLV1B2000M
NBP6A138
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUU1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024309 |
| Mitat | 210.70 x49.50 x21.35mm |
| Korvaa | A32-U1 / 90-NQF1B1000T / 90-NLV1B2000T / 90-NLV1B1000T / 70-NLV1B2000M / 90-NQF1B2000T / A31-U1 / NBP6A138 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €

Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €

Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €

Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €

Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €

Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €

Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €

Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
