calcActive())">
Asus U6, U6S, U6E, U6S-X1, U6E-X3, U6E-A1, U6E-1B, U6SG-25PYG25DBU, Lamborghini VX3, U6Sg, U6V, U6Vc, U6E, U6Ep akku 6600 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U6
U6S
U6E
U6S-X1
U6E-X3
U6E-A1
U6E-1B
U6SG-25PYG25DBU
Lamborghini VX3
U6Sg
U6V
U6Vc
U6Ep
U6S
U6E
U6S-X1
U6E-X3
U6E-A1
U6E-1B
U6SG-25PYG25DBU
Lamborghini VX3
U6Sg
U6V
U6Vc
U6Ep
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-U6
90-NFD2B2000T
90-ND81B3000T
90-ND81B1000T
90-ND81B2000T
90-NFD2B2000T
90-ND81B3000T
90-ND81B1000T
90-ND81B2000T
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUU6HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029878 |
| Mitat | 203.95 x 63.40 x 21.00mm |
| Korvaa | A32-U6 / 90-NFD2B2000T / 90-ND81B3000T / 90-ND81B1000T / 90-ND81B2000T |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €