calcActive())">
Asus UL30, UL250, UL80 akku, 4400 mAh Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UL30Vt
UL30
UL30A
UL30A-A1
UL30A-A2
UL30A-A3B
UL30A-X1
UL30A-X2
UL30A-X3
UL30A-X4
UL30A-X5
UL30A-QX130X
UL30A-QX131X
UL50
UL50AG-A2
UL50Ag-A3B
UL50Vg
UL50Vg-A2
UL50VS-A1B
UL50Vt
UL50Vt-A1
UL50Vt-X1
UL50Vt-XX009X
UL50Vt-XX010x
UL80
Asus UL80Ag-A1
UL80Vt
UL80Vt-A1
UL80Vt-WX009X
UL80Vt-WX010X
UL30
UL30A
UL30A-A1
UL30A-A2
UL30A-A3B
UL30A-X1
UL30A-X2
UL30A-X3
UL30A-X4
UL30A-X5
UL30A-QX130X
UL30A-QX131X
UL50
UL50AG-A2
UL50Ag-A3B
UL50Vg
UL50Vg-A2
UL50VS-A1B
UL50Vt
UL50Vt-A1
UL50Vt-X1
UL50Vt-XX009X
UL50Vt-XX010x
UL80
Asus UL80Ag-A1
UL80Vt
UL80Vt-A1
UL80Vt-WX009X
UL80Vt-WX010X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-UL30
A42-UL50
A42-UL80
A42-UL50
A42-UL80
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUL30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038023 |
| Mitat | 271.38 x 50.41 x 27.01mm |
| Korvaa | A42-UL30 / A42-UL50 / A42-UL80 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €
Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-22%
Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €