
calcActive())">
Asus UX31 Ultrabook / Zenbook akku 6800 mAh
Saatavissa tehtaalta
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX31
UX31
UX31A
UX31A-R4004H
UX31E Ultrabook
UX31E-DH72
UX31KI3517A
ZenBook UX31
Zenbook UX31A
ZenBook UX31E
UX31
UX31A
UX31A-R4004H
UX31E Ultrabook
UX31E-DH72
UX31KI3517A
ZenBook UX31
Zenbook UX31A
ZenBook UX31E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C22-UX31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUX31NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079743 |
| Mitat | 317.00 x 131.92 x 7.90mm |
| Korvaa | C22-UX31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €

Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €

Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €

Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €

Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €

Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €

Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €

Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
