calcActive())">
Asus Zenbook UX31LA akku 4500 mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Zenbook UX31LA
UX31LA-0161A4200U
UX31LA-R5017H
UX31LA-XH51T
UX31LA-DS71T
UX31LA-C4078H
UX31LA-UH51T
UX31LA-C4026H
UX31LA-US51T
UX31LA-0132A4500U
UX31LA-R5017P
UX31LA-C4018H
UX31LA-R5031H
UX31LA-0161A4200U
UX31LA-R5017H
UX31LA-XH51T
UX31LA-DS71T
UX31LA-C4078H
UX31LA-UH51T
UX31LA-C4026H
UX31LA-US51T
UX31LA-0132A4500U
UX31LA-R5017P
UX31LA-C4018H
UX31LA-R5031H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C32N1301
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.
30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-AUX310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098744 |
| Mitat | 315.50 x 127.52 x 6.65mm |
| Korvaa | C32N1301 / 0B200-00510000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €