calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP33, MBP36, MBP36PU Itkuhälyttimen Akku
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola itkuhälyttimien kanssa:
MBP33
MBP36
MBP36PU
MBP36
MBP36PU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola itkuhälyttimien alkuperäisakut:
CB94-01A
TFL3X44AAA900
TFL3X44AAA900
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GR2795MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037811 |
| Mitat | 45.00 x 31.00 x 10.50mm |
| Korvaa | BATT-2795 / 3SN-AAA75H-S-JP2 / 89-1323-00-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Itkuhälyttimien akut
Näytä kaikki →
-12%
Babyalarm BC-5700D akku 1100mAh
16,95 €
14,95 €
-7%
Motorola MBP481, MBP482, MBP483 akku 700mAh
14,95 €
13,95 €
-13%
Audioline Baby Care V100 akku 900mAh
14,95 €
12,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP11 Itkuhälyttimen Akku
19,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MBP20 Itkuhälyttimen Akku
18,95 €
-9%
Philips SBC-EB4880, SBC-EB4880 E2005, SBC-SC463 Itkuhälyttimen Akku
21,95 €
19,95 €
-12%
Philips AVENT SCD600, AVENT SCD600/00, AVENT SCD600/10 akku 1050mAh
16,95 €
14,95 €
Panasonic itkuhälyttimen KX-HN1032W / KX-HN3001 yhteensopiva akku 2200mAh
21,95 €