calcActive())">
CAT S30 akku 2900mAh
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT matkapuhelimien kanssa:
S30
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT matkapuhelimien alkuperäisakut:
APP-12F-B55951-CXX-111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-CAS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143390 |
| Korvaa | APP-12F-B55951-CXX-111 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 93.76 x 55.70 x 3.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |