calcActive())">
Cobra CXR900, CXR900 30-Mile Radio with Weat, CXR920 akku 1500mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Cobra radiopuhelimien kanssa:
CXR900
CXR900 30-Mile Radio with Weat
CXR920
CXR920 30-Mile Radio with Weat
CXR925
CXR950
LI 7000-2 WX 25-Mile Radio Wit
LI 7020-2 WX 27-Mile Radio wit
LI7000
LI7020
LI7200
LI-7200 WX
microTALK LI 7200-2 WX 27-Mile
CXR900 30-Mile Radio with Weat
CXR920
CXR920 30-Mile Radio with Weat
CXR925
CXR950
LI 7000-2 WX 25-Mile Radio Wit
LI 7020-2 WX 27-Mile Radio wit
LI7000
LI7020
LI7200
LI-7200 WX
microTALK LI 7200-2 WX 27-Mile
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Cobra radiopuhelimien alkuperäisakut:
103-0005-1
103-1500-1
COM-FT443493P
FT443493P-25
FT443493P-2S
103-1500-1
COM-FT443493P
FT443493P-25
FT443493P-2S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MCL720TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030133 |
| Korvaa | FT443493P-25 / 103-0005-1 / 103-1500-1 / FT443493P-2S / COM-FT443493P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 100.17 x 37.04 x 9.66mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €