calcActive())">
Standard Horizon HX 290 akku 1140mAh / 8.44Wh
Saatavissa tehtaalta
46,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Standard Horizon radiopuhelimien kanssa:
HX 290
HX290
HX290
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Standard Horizon radiopuhelimien alkuperäisakut:
FNB-110Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SHX300TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131533 |
| Korvaa | FNB-110Li |
| Kapasiteetti (mAh) | 1140mAh / 8.44Wh |
| Mitat | 131.43 x 59.20 x 39.05mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €